Jeśli poszukujesz idealnego mieszkania w Krakowie to doskonałym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu idealnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały specjalnie zaprojektowane jako lokale posiadające podniesioną energooszczędność. W dodatku będą one posiadały osprzęt elektryczny i grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Poza tym wszystkie ściany zostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie urządzony w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyekwipowane w imponujące rolety zewnętrzne. Oczywiście cały teren osiedla pozostanie ogrodzony oraz zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę olśniewające miejsce, które warto zakupić, a z pewnością nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – do tego w nowym mieszkaniu to kapitalne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to wspaniała, oddana już inwestycja, jaka jest zlokalizowana zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest wyposażony między innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Na dodatek cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Prócz tego na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a na dodatek w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas współczesne i ekstra stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort i dużą wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w pokojowej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. W tym momencie w sprzedaży jest 4 gotowe perfekcyjne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla zorganizowany jest bardzo atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte kapitalne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych umożliwiają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a na dodatek cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Nadto posiadamy dostęp do doskonałego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym niesłychanie ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to doskonałe miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę imponującym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Na pewno w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica posiadająca orzeźwiające powietrze oraz fantastyczny mikroklimat. Odnajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, będącego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów kapitalnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów zaplanowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę perfekcyjnym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Wspaniała lokalizacja, prześliczna okolica sprawi, iż każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w tym cudnym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeżeli pragniesz zamieszkać w Krakowie i właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to idealnym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to nastrojowa willa w jakiej zaplanowano tylko pięć wygodnych, bardzo efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się współczesną, wykwintną architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, które w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku zaprojektowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc wspaniałe miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ślicznej okolicy oraz w miejscu, które zapiera dech w piersiach