Zorganizowanie adekwatnej oraz wygodnej konferencji nie jest łatwym zdaniem. Koronnym fragmentem w tym miejscu jest bezspornie miejsce, w jakim zostanie owa konferencja urządzona.

Jednym z w największym stopniu świetnych miejsc na konferencje jest Hotel Wilga ***. Obiekt ma 3 sale konferencyjne i 87 miejsc noclegowych, bar i restaurację. Sale zaopatrzone są w najnowocześniejszy sprzęt, jaki znacznie ułatwi przeprowadzenie konferencji, a takim sprzętem jest pomiędzy innymi ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, nagłośnienie oraz projektor komputerowy. Oprócz tego obiekt udostępnia między innymi fax, ksero, drukarkę czy pełne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Jest to więc perfekcyjna sprawa oraz miejsce, jakie warto wynająć pod konferencję. Jako wyjątkowy hotel w całym Krakowie ma w pełni zaopatrzoną kręgielnię, a jest to doskonałe rozstrzygnięcie do wieczornego relaksu.

Miejsca takie jak Hotel Wilga *** są nader potrzebne dlatego że dużo osób wie, iż w czasie konferencji liczy się nie tylko sprzęt i wyposażenie, lecz także komfort.

Najlepsze miejsce na wspaniałą konferencję czy spotkanie biznesowe.

Jeżeli szukasz miejsca do uzyskania konferencji w Krakowie to imponującym obiektem będzie Crown Piast Hotel & Park. Postaw na komfort gości i bajeczną atmosferę.

Crown Piast Hotel & Park posiada aż 11 sali oraz aż 400 miejsc noclegowych, bar i restaurację. Jest to niesłychanie luksusowy oraz nowoczesny kompleks w zaciszu dużego ogrodu wraz z oczkiem wodnym oraz kortami tenisowymi czy strzeżonym parkingiem. Obiekt ulokowany jest nieopodal lotniska oraz centrum Krakowa. W tym miejscu będziemy zdołali bez najmniejszych kłopotów sprawić sobie pomiędzy innymi szkolenia czy konferencję czy też bankiety bądź imprezy tematyczne. Niezwykle komfortowe warunki zezwalają na organizację przeróżnych wydarzeń nie zależnie od ich charakteru zarówno w przestrzeni hotelowej jak dodatkowo na terenie rozległego ogrodu. Co więcej obiekt posiada wyśmienite zaplecze gastronomiczne.

Jeżeli tylko planujemy zorganizować konferencję bądź spotkanie biznesowe itp to właśnie ten obiekt będzie do tego idealnym rozstrzygnięciem. Na pewno się nie zawiedziemy, a naszym gościom przyniesiemy największy komfort oraz zadowolenie.

Komfort i wygoda – sale konferencyjne w Krakowie.

Jeżeli frapujesz się gdzie mógłbyś zorganizować konferencję ewentualnie spotkanie biznesowe to świetnym do tego miejscem w Krakowie jest Grand Hotel*****.

Grand Hotel***** ma aż 8 sal oraz 133 miejsca noclegowe, bar oraz dwie restauracje. Obiekt umożliwia techniczne oprzyrządowanie konferencyjne na najwyższym poziomie, a mało tego obsługa służy pomocą w organizacji dodatkowego sprzętu. W ramach obsługi konferencji obiekt zagwarantuje nam przerwy kawowe, a także poczęstunki czy lunche bufetowe, a również kolację. Jest to olśniewające oraz bardzo komfortowe miejsce na organizację konferencji. Wszelkie pokoje wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i utrzymane na największym poziomie. Dodatkowo w hotelu odnajdziemy 9 nadzwyczaj ekskluzywnych zabytkowych apartamentów.

Grand Hotel***** jest olśniewającym miejscem do zorganizowania wszelakiego typu imprez ewentualnie szkoleń czy bankietów i konferencji. Na pewno ani my, ani nasi goście nie zawiodą się w owym miejscu, a całość przebiegnie bardzo bezproblemowo.

Najlepsze miejsce w Krakowie na zorganizowanie konferencji.

Organizowanie konferencji nie jest prostym zadaniem, aczkolwiek dzięki Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek zadanie to zostanie w ogromnym stopniu ułatwione.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek w Krakowie posiada aż 12 sal konferencyjnych i 130 miejsc noclegowych, dwa bary i dwie restauracje. Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek zagwarantuje nam kompleksową obsługę w organizacji konferencji czy szkoleń oraz rozmaitych bankietów. Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek posiada kilkuletnie doświadczenie w tej branży i na pewno dzięki temu zaspokoi wszelkie nasze potrzeby. Sale konferencyjne są urządzone w najbardziej nowoczesny sprzęt oraz spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Goście zaproszeni na konferencję na pewno będą czuli się przytulnie i komfortowo. W Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek wszelkie pokoje zostały przyrządzane z myślą o wygodzie i komforcie, a także bezpieczeństwie. Wyposażone są pomiędzy innymi w klimatyzację oraz mini-bar, a dodatkowo TV, radio, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także suszarki do włosów w łazienkach.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek z pewnością nas nie zawiedzie, a konferencję, którą w tym miejscu spełnimy zapamięta każdy nasz gość. Komfort i wygoda i kapitalna lokalizacja sprawiają, że jest to jedno z najodpowiedniejszych miejsc na przeprowadzanie konferencji czy spotkań biznesowych bądź innych tego typu imprez.